Kullanım Koşulları

mainstreetbanklimited.com içerisindeki öğretici makaleler ve haberler tamamen özgündür. mainstreetbanklimited.com hiçbir içeriği kopyalayarak kullanmaz. Bu doğrultuda aynı hassasiyeti siz değeri okuyucularımızdan da beklemekteyiz. Sitemiz içerisindeki tüm makale ve haberlerin kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Sosyal mecralarda içeriğin paylaşılması konusunda bir engel bulunmamaktadır.

mainstreetbanklimited.com içerisindeki yazılı ve görsel içeriklere yapılan yorumlar tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Bir talep gelmesi durumunda yorumlar mainstreetbanklimited.com tarafından gerekli düzenlemelere tabi tutulur.

Sitemiz içerisindeki tüm yazılar bir tavsiye ve öğretici nitelik taşır. mainstreetbanklimited.com varlıklarınızı nasıl yönetmeniz konusunda bir danışman veya ekonomik temsilci değildir. İçeriklerin geçerliliği ve doğruluğu zaman içerisinde yitirilmiş olabilir. İhtiyaç duyulduğu taktirde İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizin tüm yazılı ve görsel içeriği DMCA tarafından koruma altındadır. Kaynak gösterilmeksizin yapılan kopyalamalarda gerekli yasal makamlara başvuruda bulunulacaktır.