Bankaların Konut Kredisi 2017 – Yıllar geçse de barınma ihtiyacı her zamanki önemini koruyor. Bu durumun eskisinden daha da ciddi olduğunu söylememiz mümkün. Her köşede çeşitli şekillerde binalar yapılıyor olsa da her birinin fiyatı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bunların birçoğuna bütçemiz elvermediği için yaklaşmamız söz konusu dahi olmuyor. QNB Finansbank ile daha önce ev sahibi olmayan ve bu rahatlığı yaşamak isteyenlere güzel haberlerimiz var.  Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında başlayan konut kredisine yönelik faiz indirimi 2017 yılında da devam ediyor.  Gelecek 10 yıl boyunca tüm vade seçeneklerindeki konut kredisi faizlerinde aylık %0,99’a varan bir indirim söz konusu olmaktadır. QNB Finansbank internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunarak siz de istediğiniz gibi bir eve sahip olabilirsiniz.

Konut Kredisi İhtiyacınızı Ertelemeyin!

Bu kredi türünden yararlanabilmeniz için şubeye kadar gitmenize gerek yoktur. Bankanın resmi internet adresi üzerinden form doldurarak anında ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm gsm operatörlerinden de T.C. kimlik numaranızı yaralanmak istediğiniz bankanın belirttiği numaraya gönderip kısa sürede ön onay işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi, Vakıfbank gibi bazı bankalar alınması planlanan eve ekspertiz göndererek bir değerleme yapmakta ve evinizi sizin adınıza satın alarak ödemeleri kendisine gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır. Bu imkandan yararlanabilmeniz için belli bir miktar peşinat ödemeniz gerekebilir. Kredi notunuz bankalar birliğinin uygun gördüğü sınırlar içerisinde ise olanaklarınız daha geniş olacaktır. Konut kredisi, ülkemizde çok çeşitli türleri bulunan bir kredi sistemidir. Özellikle TOKİ gündeme geldiğinden bu yana devletin bankalarla yaptığı anlaşmalar daha da sıklaşarak müşterilerin faydasına şekillendirilmeye başlamıştır.

 

Evinizi Beğenin, Bankanız Sizin İçin Satın Alsın

Müteahhitler ve yapı şirketleri de bankalarla anlaşarak müşterilere kolaylık sağlama yolunu seçmişlerdir. Kendilerinden yapılacak alımlarda anlaşmalı bankalar üzerinden 120 aya kadar vade ve sabit faiz oranları ile hem ev sahibi yapıp hem de para kazanmaya çalışmaktadırlar. Kurumsal şirket evlerini tercih etmeyip bireysel konut kredisine başvurmak isteyenler için sağlık sigortası yaptırmak zorunludur. Kişisel bilgileriniz ve kredi notunuza bakılarak saptanan bu tutar, sağlığınızla ilgili herhangi bir durumda size fazlasıyla ödenmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikATM Para Çekme Limitleri
Sonraki İçerikMarjin Nedir?
Bankacılık ve Yatırım alanında uzmanım

CEVAP VER