GARANTİ BANKASI BONUS NASIL BAŞVURU YAPILIR – Alışveriş insan hayatında önemli bir yere sahiptir. İnsanlar günlük yaşantılarında değişik yerlerden alışveriş yapmakta ve aldıkları şeylerin ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Ancak bazen alışverişte taksitlendirme yapmak istemekte ve nakit para kullanmaktan kaçınmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı Garanti Bankası müşterilerine bonus kartı sunmuştur. Bonus kart bir kredi kartı olup kolay bir şekilde kullanılmaktadır. İnsanlar sıklıkla kredi kartını alışverişlerde aldığı ürünlerin taksitlendirmesinde kullanmaktadır. Bu taksitlendirme sayesinde aldığı ürünün parasını o an tamamen ödemekten kurtulur. Taksitlendirme sayesinde ürünün parasını belli bir ay süreyle parça parça ödeyebilmektedir. Ayrıca yapılan alışverişlerde bonus kart kullanıcılara hediye paralar kazandırmaktadır. Bu hediye paraları da yeni bir alışverişte kullanmak mümkün kılınmıştır.

Bonus Sahibi Olmak

Bu kadar avantaj sağlayan bu karta birçok kişi sahip olmak istemektedir. Karta sahip olmak isteyen kişilerin aklına Garanti Bankası Bonus nasıl başvuru yapılır sorusu gelmektedir. Bu sorunun yanıtında farklı alternatifler mevcuttur. Bu alternatiflerin en başında banka şubeleri yardımıyla başvuru yer almaktadır. Mesai saatleri içerisinde herhangi bir banka şubesine giderek kolay bir şekilde bonus kart başvurusunda bulunmanız mümkündür. Başvuru sırasında sizden bazı soruların cevapları istenecektir. Bu sorularda anlaşılacağı üzere temel sorulardır. Günlük yaşantısında şubeden kart başvurusu yapmaya vakit bulamayan kişilere de farklı alternatifler üretilmiştir. Bu alternatiflerden biri telefonla müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 0 333 numarasını tuşlayarak anında müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Ulaşma işleminden sonra bonus kart başvurusunu birkaç temel soruyu cevaplandırarak gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus nasıl başvuru yapılır sorusuna verilecek en kolay cevap internet bankacılığıdır. Bankaya ait Garanti internet bankacılığını kullanan kişiler internet üzerinden kolay bir şekilde kart başvurusu yapabilir. Başvuru sırasında kart limit bilgileri, kişisel bilgiler ve adres bilgileri gibi temel bilgiler sizlerden istenecektir. Siz bu bilgileri açık ve doğru bir şekilde bildirmeniz kolay bir şekilde bonus kart sahibi olmanızı sağlayacaktır. Kart başvurusu sırasında verecek olduğunuz adresin güncel olmasına özen gösteriniz. Bu özenin en büyük nedeni başvurudan sonra kredi kartınızın vermiş olduğunuz adrese gelecek olmasıdır. Vermiş olduğunuz adrese kartınızın başvurusundan sonra bir hafta içerisinde ulaşacaktır. Kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya bankamatikler aracılığı ile kart şifrenizi kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Şifre belirleme işlemini de gerçekleştirdikten sonra bonus kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullandıkça, alışveriş yaptıkça kartınız hediye paracıklarla dolmaktadır. Bu hediye paracıkları dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde kullanmanız mümkündür. Sizde taksitli alışveriş yapmak istiyorsanız ve alışveriş yaptıkça hediye paracıklar kazanmak istiyorsanız hemen kart başvurunuzu yapmalısınız. Görüldüğü üzere kart başvuru işlemleri oldukça kolaydır ve kısa sürmektedir. Başvurudan kısa bir süre sonrada kartınız verdiğiniz adrese ulaşmakta ve sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Harcadıkça kazanmak sizin de hakkınız. Harcayın ve kazanın.

kaynak:

1 – https://www.e-kredi.net/garanti-bankasi-kredi-karti-basvurusu/

2- https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu?SourceCode=5C060092

1 YORUM

CEVAP VER