Yapı Kredi Kartı Başvurusu – Yapı kredi kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler için alternatif olarak birkaç yol ve yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin fazla olması müşterilerin kısıtlanmasını ortadan kaldırmaktadır.

 

Yapı kredinin müşterilerinin kullanımına sunmuş olduğu kredi kartlarının birçok avantajları vardır. Alışverişlerde nakit taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıp, kartınızla alışverişinizi tamamlamanızı sağlayabileceği gibi, nakit avans çekimi özelliği ile de anlık olarak içinde bulunduğunuz nakit sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerin yapı kredi kredi kartı başvurusu yaparken kullanabileceği ilk yol, banka şubesine giderek başvuru yapabilecekleri yöntemdir. Başvuru yapacak kişiler yanlarına sadece nüfus cüzdanları ve maaş bordrolarını alarak banka şubesine gidip müşteri hizmetleri temsilcisine başvuru yaparak kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilirler.

 

Başvuru yapılabilecek bir başka yöntem sms ile başvuru yapabilmektir. Müşteri telefonunda bulunan kısa mesaj servisine girerek, WORLD yazıp boşluk bırakarak TC. Kimlik numarasını yazarak, hizmet aldığı operatör fark etmeksizin, 4421’e kısa mesaj gönderip sms ile başvuru işlemini tamamlamış olur. Banka bu kısa mesajı değerlendirmeye aldıktan sonra kısa bir zaman dilimi içerisinde müşteriye olumlu veya olumsuz dönüş yapmaktadır. Kredi kartı başvurusu için yapı kredi müşterilerinin kullanabileceği bir başka platform ise, online olarak başvuru yapabilecekleri, World card kredi kartının resmi sitesinde bulunan başvuru yap bölümüdür. Bu sitede başvuru yapabilmeniz için önünüze bir form gelmektedir. Bu formu eksiksiz bir biçimde tamamlayarak, kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu formu doldurduktan sonra sms yönteminde olduğu gibi banka size olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapacaktır. Başvurunuz olumlu yanıtlanır ve yapı kredi kredi kartı sahibi olabilirseniz, ek kart almanızda mümkün olacaktır. Bunun gerçekleşmesi için EKKART yazıp boşluk bırakarak TC. Kimlik numaranızı girmeniz ve 4454’e mesaj atmanız gerekmektedir.

 

Yapı kredi, kredi kartı başvurusu yapıp yapı kredi World card sahibi olmak müşteriler için çok cazip seçenekleri olan bir avantajlar dünyasıdır.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER