ING Bank Borç Transferi Kredisi – ING Bank müşterileri, diğer bankalarda yer alan borçlarını taksitlendirme konusunda artık avantajlı! ING Bank Borç Transferi Kredisi sayesinde, ING Bank sizler için diğer bankada yer alan borçlarınızı ele alıyor ve ödemeleri gerçekleştiriyor. Bu sayede diğer bankada ki borçlarınızın tamamı tek bir banka çatısı altında toplanıyor ve her biri için ayrı ödeme takvimi oluşturmanıza gerek kalmıyor!

Bu avantajdan faydalanmak için ne yapmalıyım?

Bu avantajlardan faydalanmak adına bankanız sizlerden bazı güvenceler talep eder. Eğer bu güvenceler söz konusu ise direkt olarak 9 ay ve 12 aya kadar taksitlendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz;

 

  • ING Bank’ta yer alan kredi veya kredi kartı borcunuzu düzenli ödüyor olmanız,
  • ING Bank maaş kartına sahip olmanız
  • Bir kefil sunabilmeniz (maaş bordrosu olan)
  • Arsa, hisse, araba veya ev gibi ipotek değeri olan mülkler sunabilmeniz

 

Üstte sayılmış olan 4 farklı alternatiften herhangi birisi olumlu ise siz de ING Bank Borç Transferi Kredisinden sorunsuzca faydalanabilirsiniz. Bu hizmetleri direkt olarak ele almak ve ayrıntıları sorunsuzca takip etmeniz konusunda çalışmalar sunan bankanız, sizler için ödemeleri gerçekleştirir. Daha sonrasında %1-2 gibi düşük faiz oranlarıyla beraber 12 aya kadar taksitlendirme imkanlarından faydalanma durumu muhtemeldir. Çoğu zaman farklı bankalara borçlu olmak can sıkıcı bir durum olarak ifade edilmektedir.

 

Bu yüzden tek bir bankaya borçlu olmak demek, her zaman sizlerin daha fazla detay kontrol etmekten uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu tip detaylardan tamamen uzaklaşmak ve ING Bank Borç Transferi Kredisinden faydalanmak adına bankanızı aramanız yeterli olacaktır. Eğer bankanız, bu imkanlardan faydalanabileceğinizi söylüyorsa, sizler için borçlarınızı kapatır ve daha sonra ki süreçler için taksitlendirmeyi tek bir banka üzerinden sağlar.

 

1 YORUM

CEVAP VER