İş Bankası Kredi Kartı Sorgulama – Günümüzde tüm bankaların kredi kartı kullandırma konusunda çok istekli olduğunu bilmekteyiz. Ancak insanlar için yine de en fazla ön plana çıkan bankalar her zaman, kredi kartı avantajları geniş olan bankalardır. Özellikle kart ücreti olmayan ve limiti daha yüksek belirleyen bankalar birinci planda olmaktadır. Bu anlamda günümüzde kredi kartlarının en fazla kullanıldığı bankanın İş Bankası olduğunu görmekteyiz. Şuan için Ziraat Bankasının ardından en fazla kredi kartı kullandıran bankanın İş Bankası olduğunu görmekteyiz.

 

İş Bankası özellikle öğrencilere yönelik çıkardığı avantajlı kredi kartlarıyla bilinmektedir. Öğrencilerin yoğun olarak tercihi olan İş Bankası, bu kartlardan yıllık ücret kesmeyerek büyük bir avantaj sağlamaktadır. İş’te Üniversiteli adı verilen bu kredi kartını alarak, aidatsız bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Başvuru Süreci

 

İş Bankasına ait olan tüm kredi kartlarına şube aracılığıyla ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası telefon şubesini arayarak da kredi kartı taleplerinizi iletebilirsiniz. Kredi kartlarına başvuru için genellikle sizlerden ek bir belge istenmez. Eğer öğrenciyseniz başvuru yaparken kimlik ve öğrenci belgenizi beyan etmeniz yeterlidir. Bunun haricinde başvuru yapacak olan kişiler de, eğer yüksek limitli bir kredi kartı istiyorsa, yanında gelir belgesini bankaya götürebilir. Sağlam bir gelir beyanı yapan kişiler, yüksek limitlerde kredi kartı alabilmektedir.

 

Başvuru yaptığınız kanal aracılığıyla İş Bankası kredi kartı sorgulama işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Ancak özellikle başvurunuzu şube aracılığıyla yaptıysanız, kredi kartınızın cevabı büyük ihtimalle size başvuru esnasında söylenecektir. Bu talep onaylandıktan sonra genellikle 1 hafta içinde kredi kartınız size iletilir. Kredi kartları talebe göre direkt adrese teslim gelebildiği gibi, şubeden de alınabilmektedir. Özellikle internet bankacılığını kullanan İş Bankası müşterileri, kartlarını direkt olarak kayıtlı adreslerine getirtebilirler.

CEVAP VER