Esnaf Kredisi Veren Bankalar – Esnaf olarak çalışanların işleri bir gün yolunda giderken diğer gün hiçbir müşteriye hizmet veremeden dükkanını kapatabilir. İşlerinizi düzene koymak için gerekli olan krediye esnaf kredisi veren bankalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Son dönemlerde yeni işyeri açacak kişilere faizsiz şekilde oluşturulan kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Kobilere oluşturulan destek ile 30.000 TL faiz olmadan, 50.000 TL geri dönüşümü olmadan ve 100.000 TL de faizsiz şekilde yeni iş yeri açarak esnaflar arasında yer almayı hedefleyen kişiler için oluşturulmuş kredilere esnaf kredisi veren bankalar sayesinde ulaşmanız kolaylaştırılmıştır. Esnaf olan ve esnaflığa yeni adım atmış kişilere kredi veren bankalara bakacak olursak;

 

Vakıfbank Esnafların Yüzünü Güldürüyor

Küçük miktarlarda krediye ihtiyacı olanlar için 20.000 TL’ye kadar kredi sağlayan banka 36 aya kadar vade seçeneği sunarken eşit taksitli, 3 ay ertelemek isteyenlere ötelemeli kredi, şuan nakite sıkışığım diyenlere ise ilk üç ay ödemesiz olarak düzenlenen kredileri mevcuttur.

 

Garanti Bankası İle Esnaf Kredisi

Esnafı koruyan bankalar arasında yer edinmiş olarak bilinen Garanti Bankası da ticaret ile uğraşan esnaflara kredi vermektedir. Vade seçenekleri 24 ay olan bankada ister bankaya direk gidin isterseniz internet üzerinden başvuru yapın onaylanması akabinde paranız en geç kırk sekiz saat içinde hesabınıza yatacaktır. 444 56 24 numaralı çağrı merkezini arayarak da daha detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

 

Halkbank Esnafa Kredi Veriyor Mu?

Nakitsel akışınızı sağlayacak kredilere Halkbank aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamaya destek olan banka sizleri önemseyerek esnaflara 150.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

 

Yapı Kredi Bankası da Esnaflara Destek Sağlıyor

İnternet üzerinden başvuracak olduğunuz ön onaya girmiş taksitli ticari kredi başvurularınızın sonucunu Yapı Kredi internet bankacılığı kısmından kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 18 ay vade seçeneği olan bankanın esnaflar için kredi limiti 40.000 TL’den başlamaktadır.

 

CEVAP VER