HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu – HSBC aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basit. İnternetten online bir şekilde yapabileceğiniz bu başvuruları isterseniz de şubeye giderek yapabilirsiniz. Ayrıca telefondan da müşteri temsilcisine bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. HSBC kredi kartı başvurusu sonucu ise çok kısa süre içerisinde size ulaşmaktadır. Çok yüksek oranla kredi kartı başvurunuzun onaylandığını ve kısa süre içerisinde adresinize postalanacağı belirtilmektedir. Fakat az da olsa kart başvurunuz onaylanmayabilir. Bu durum sizin borç durumunuza ve bankalar ile aranızdaki ilişkiye bağlı bir durumdur.

18 yaşının üzerindeki her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvurabileceği bu kredi kartına başvuru yapmak için birtakım anlaşmaları ve kuralları okumanız ve sonrasında da imzalamanız gerekmektedir. Kart limitini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Unutmayın kart limitinizi ne kadar arttırırsanız kartın asgarisini ödeme limitiniz o kadar artacaktır. Dolayısıyla kart limitiniz ile ödeyeceğiniz para limitini dengeli bir şekilde seçmek çok daha avantajlı olacaktır. Birbirinden farklı üç farklı kart çeşidi bulunan HSBC kredi kartlarından size en uygun olanını seçerek hemen başvurunuzu internetten anlık olarak yapabilirsiniz.

HSBC Advance, HSBC Advantage ve HSBC Concept kartlarından size en uygun olanını seçerek işe başlayabilirsiniz. Başvurunuz internetten hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sonrasında da en kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi sizinle iletişim haline geçecek. Gerekli olan anlaşmalara uyduğunuz taktirde en yakın bankaya giderek sözleşmeyi imzalamanız gerekecektir. HSBC kredi kartı başvuru sonucu açıklandıktan sonra ise size bilgi mesajı gelecektir. En kısa süre içerisinde başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz ev adresinize ya da iş adresinize kartınız kurye aracılığı ile gönderilecektir. Başvuru sonucu genellikle kabul edilmekte ve hızlı bir şekilde evinize postalanmaktadır. Fakat az da olsa onaylanmama durumu da bulunmaktadır.

CEVAP VER