Garanti Bonus Kampanyalar – Garanti Bankası tarafından bonus kampanyaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Müşterilerinin banka ile müşteri memnuniyeti açısından birtakım ekstra hizmetler sunan Garanti Bankası sürekli olarak kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar hakkında bilgi vermek gerekirse BonusFlaş’a katılanlara Garanti Bankası tarafından ek olarak 60 TL bonus verilmektedir. Sonrasında ise bu parayı istediğiniz şekilde doya doya harcama şansına sahip olmaktasınız. Onlarca kampanyanın düzenlendiği Garanti Bankası’nda her geçen gün farklı bir kampanya düzenlenmekte ve farklı bir kampanya da sona ermektedir. Bundan dolayı iyi bir şekilde takip etmeniz daha uygun olacaktır.

Garanti Bankası tarafından yapılan kampanyalar sadece bu kampanya ile sınırlı değil. Petrol Ofisi’nde ise 40 TL tutarında bonus kazanmak ta sizi beklemektedir. Garanti Bonus kampanyalar listesinin devamında ise beyaz eşya markalarında artı üç taksitin olduğunu görebilmekteyiz. Bonusflaş ile yapılacak 350 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 damat bonusu kazanmak ta sizin elinizde olmaktadır. İKEA mağazalarında Bonus Kart müşterilerine özel olarak 3 taksit, 150 TL üzerindeki alışverişlerinizde ise İKEA Aile Kartlarına 6 taksit kampanyası devam etmektedir.

Çoğu firma ile anlaşması bulunan Garanti Bankası ile adeta nereye giderseniz bir kampanya ile karşılaşacağınızı belirtmekte fayda var. Mobil sitesinden ya da internet sitesinden girerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yerin adını da aratarak nasıl bir kampanyanın olduğunu öğrenme şansına sahipsiniz. Garanti Bonus kampanyalar olarak her geçtiğimiz gün içerisinde müşterileri memnun etmek için yeni bir kampanya yapılmaktadır. Siz de eğer ki daha Garanti kartınız bulunmuyor ise en kısa süre içerisinde başvurarak kartı almalısınız. Çünkü bu büyük indirimlerden faydalanabilir ve çok büyük tasarruflar elde ederek bir nevi birikim yapma şansına sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER